logo home selected mail


 
kampanyalar ERKEN RESERVASYON
KAMPANYALARIMIZI kaçırmayın !!

Mayis 2017 kampanya ücreti 4.000 EUR 1 hafta tam pansiyon

Akraba ve arkadaş gruplarınız için özel tekne kiralayın, kendi rotanızı çizin - devamı.
 
Arama Yap
 • Mavi yolculuk: Fethiye - Kekova - Fethiye

  Mavi yolculuk: Fethiye - Kekova - Fethiye


  Muhteşem bir tatil geçirmeniz dileğiyle!

  Doğa ve tarihin bütünleştiği bir dünya cenneti olan Kekova olağanüstü güzellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

  AVUNCANNisanMayisHaziranTemuzAğustosEylülEkim
  Tekne kiralama haftalık fiyat4.550 EUR4.900 EUR5.250 EUR6.300 EUR6.650 EUR5.950 EUR4.900 EUR

  Reservasyon yapmak için tıklayın!

  Mavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Kekova - Fethiye

  Turumuzun hareket günleri: Cumartesi

  1. Gün Fethiye:
  Fethiye Limanı'nda saat 15:30'dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanı'nda yapılır.

  2. Gün Ölüdeniz - Soğuksu - Gemiler Adası:
  Siz kahvaltınızı yaparken, tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Turumuz Ölüdeniz'e hareket ile başlar. Yüzme molası ve öğle yemeği için Soğuksu Koyu'nda demirlenir. Bir sonraki durak Gemiler Adası'dır. Akşam üzeri Gemiler Adası'nda yürüyüş yapılabilir ve St. Nicholas Kilisesi ziyaret edilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Boğazı'nda yapılır.

  3. Gün Yeşilköy (Fırnaz) - Kaş:
  Sabah Yedi Burunları rahat geçebilmek için erken saatlerde hareket edilir. Kalkan yakınlarındaki Yeşilköy Koyu'nda kahvaltı ve yüzme molası verilip, akabinde Kaş'a hareket edilir. Yolda yüzme molası ve Kaş Limanı'na demirleme. Eski bir Rum kasabası olan Kaş'ta gezinti yapma ve gece hayatını tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

  4. Gün Kekova - Tersane - Üçağız:
  Kahvaltıdan sonra Likya'nın batık şehri Kekova'ya hareket edilir. Roma Dönemi'nden kalma bir tersane ve Bizans dönemi Kilisesi'nin görülebileceği Tersane Koyu'nda, öğle yemeği ve yüzme molası için ara verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız Koyu'nda demirlenir.

  5. Gün Simena - Gökkaya:
  Kahvaltıdan sonra, Antik Likya'nın en güzel fotoğraflarından birisini çekmek için, karadan Kaleköy (Simena) gezisi yapılabilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Gökkaya koyu'nda demirlenir. Akşam yemeği ve geceleme için ise Üçağız Limanı'ndaki başka bir koya demirlenir.

  6. Gün Bayındır Limanı - Kalkan:
  Kahvaltıdan sonra Bayındır Limanı'na hareket edilir ve yüzme molası verilir. Öğleden sonra Kalkan Limanı'na demirlenir. Arzu edilirse, opsiyonlu olarak Likya Kentleri turu düzenlenebilir. Likya'nın başkenti Xhantos, ticaret merkezi ve liman şehri olan Patara, spor kenti Tilos, Likya bölgesi'nin en önemli dini merkezi Letoon ve ünlü Saklıkent Kanyonu bu turun güzergahı içerisine alınabilir. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan Limanı'nda yapılır.

  7. Gün Çamlıburun - Battıkkaya - Fethiye:
  Sabah erken saatlerde Çamlı Burun'a hareket için demir toplanır. Öğle yemeği molasından sonra Batıkkaya Koyu'nda demirleme yapılır ve yüzme molası verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Fethiye Limanı'na girilir.

  8. Gün Fethiye:
  Kahvaltıdan sonra, unutulmaz anılarla saat 10:30'a kadar yattan ayrılış.

  NOT:
  Gezi programı hava koşullarına göre Kaptan tarafından değiştirilebilir.
  Tekneye biniş saat 15.30 dan sonradır.
  Bu 7 günlük turlar için bir sunudur.
  Hız ve rota değişiklikleri belirtilerek daha kısa ve daha uzun turlar mümkündür. Kaptan ve ekibi bu konuda sizinle seve seve görüşeceklerdir.
  Bütün tur istekleri gözönünde bulundurulabilir, şayet hava durumu, geminin emniyeti açısından uygun olursa.