logo home selected mail


 
kampanyalar ERKEN RESERVASYON
KAMPANYALARIMIZI kaçırmayın !!

Mayis 2017 kampanya ücreti 4.000 EUR 1 hafta tam pansiyon

Akraba ve arkadaş gruplarınız için özel tekne kiralayın, kendi rotanızı çizin - devamı.
 
Arama Yap
 • Mavi Yolculuk: Fethiye - Göcek - Fethiye

  Mavi Yolculuk: Fethiye - Göcek - Fethiye


  Muhteşem bir tatil geçirmeniz dileğiyle!

  Yeşil ve mavinin tüm tonlarının buluştuğu görülmeye ve yaşanmaya değer, etrafı adacıklar ve eşsiz koylarla çevrili doğa harikası bir mekan.

  AVUNCANNisanMayisHaziranTemuzAğustosEylülEkim
  Tekne kiralama haftalık fiyat4.550 EUR4.900 EUR5.250 EUR6.300 EUR6.650 EUR5.950 EUR4.900 EUR

  Reservasyon yapmak için tıklayın!

  Mavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - FethiyeMavi yolculuk Fethiye - Göcek - Fethiye

  Turumuzun hareket günleri: Cumartesi

  1. Gün: Fethiye
  Fethiye'de tekneye biniş. Hoşgeldin içkisi, tura ve tekneye ilişkin bilgiler, yolcular arası tanışma. Geceleme Fethiye Limanında. Yatımız 15:30 itibarıyla hazır olmaktadır, yata ulaşım katılımcıya aittir.

  2. Gün: Ölüdeniz – Gemiler adasıSabah kahvaltısından sonra Ölüdenize hareket. Öğle yemeği ve yüzme molası Soğuk Su koyunda ve Ölüdenizde. Öğle yemeğinden sonra tarihi ve doğasıyla ünlü St. Nicholas’a (Gemiler Adasına) hareket edilir. Akşam üzeri yolcular Gemiler Adasında yürüyüş yaparak akşam gün batımını izleyebilirler. Geceleme Gemiler adasında yapılır.

  3. Gün: Gemiler - Ağa Limanı - Bindik
  Sabah kahvaltısından sonra Gemiler adasından Ağa Limanı koyuna hareket. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra Göcek körfezine girilerek Bindik koyunda demirlenir. Geceleme Bindik koyunda.

  4. Gün: Göcek Koyları - Kleopatra Hamamı – Bedri Rahmi
  Sabahleyin kahvaltı sonrası hareket, Manastır, Kleopatra Koyu ve Sarsala Koyu çevresinde molalar. Geceleme Bedri Rahmi koyunda.

  5. Gün: Bedri Rahmi – Göcek – (Dalyan)
  Kahvaltıdan sonra Bedri Rahmi Koyundan hareket edilerek Göcek limanına hareket edilir. Öğle yemeği Göcek limanında. Dileyen müşteriler günibirlik Dalyan Kaunos, Göcek limanından minübüs kiralayarak, turu yapabilirler. Geceleme Göcek limanında veya Yassıca Adalarda.

  6. Gün: Yassıca Adalar – Tersane Adası – Kızıl AdasıKahvaltıdan sonra Yasıca adalardan eski bir Bizans ve daha sonra Osmanlı Tersanesinin bulunduğu Tersane adasına hareket. Yüzme ve öğle yemeği molası Tersane adasında. Tersaneden hareket edilerek Kızıl adada demirlenir. Geceleme Kızıl adada.

  7. Gün: Fethiye Körfezi
  Turunç pınarına hareket, öğle yemeği burada. Öğle üzeri Samanlık Koyu üzerinden Fethiye Limanı. Fethiye'de (antik Telmessos) kaya mezarlarını gezme olanağı ve Saklıkent, Tilos günübirlik gezi yapma imkanı. Geceleme Fethiye Limanında.

  8. Gün: Fethiye Limanı
  Kahvaltı sonrası Fethiye yat limanından yattan ayrılış.

  NOT:
  Gezi programı hava koşullarına göre Kaptan tarafından değiştirilebilir.
  Tekneye biniş saat 15.30 dan sonradır.
  Bu 7 günlük turlar için bir sunudur.
  Hız ve rota değişiklikleri belirtilerek daha kısa ve daha uzun turlar mümkündür. Kaptan ve ekibi bu konuda sizinle seve seve görüşeceklerdir.
  Bütün tur istekleri gözönünde bulundurulabilir, şayet hava durumu, geminin emniyeti açısından uygun olursa.